. Ma Norbert napja van.
Szalontai Boldizsár felháborodott
2012-01-27 17:52:53
Szalontai Boldizsár felháborodott

Szalontai Boldizsár felháborodott

Civil lapcsoportunk veresegyházi oldala, hivatkozva a mondásra miszerint: "a hír szent, a vélemény szabad!"-  ezúttal helyt ad Szalontai Boldizsár Veresegyház Jobbikos képviselő véleményének,


mert:


Szalontai Boldizsár  felháborodott  a Pest Megyei Hírhatár ma megjelent cikkén ( a cikk teljes terjedelemben itt olvasható ) - mivel szerinte valótlanságok özönét tartalmazza az írás.

A Veresegyházi Hírhatár szerkesztőségét megkereste Szalontai Boldizsár, Veresegyház Jobbikos képviselője, mert a Pest Megyei Hírhatár oldalán megjelent „Állítsuk meg a bűnös játszmát” c. cikk nem csak személyét sérti alaptalanul, hanem valótlanságok széles gyűjteménye. A képviselő szerint a cikk írója alapvetően nincs tisztában a veresegyházi helyzettel és a jogszabályokkal, egyoldalú és félrevezeti az olvasókat.

Szalontai nem kíván vagdalkozni, hanem tételes és pontos választ állít össze, amely hitelesen tájékoztatja majd a tényekről az olvasókat, valamint sajtó helyreigazítást fog kérni. Véleménye szerint a valótlan tényállítások fennmaradása a honlapon, már eleve sérti az olvasók hiteles tájékoztatáshoz való jogát, és a hírportál kötelezettségét. A jogi lépések mértékének szükségességét szakértői vizsgálják meg.

Mivel Szalontai szerint „zűrzavaros” cikkre adandó válasz alaposabb munkát igényel, ill. egyéb elfoglaltsága miatt az olvasók 1-2 napi türelmét kéri.

 

===========================================

 

Frissítve: 2012.01.27 21'30 

Írásunk (ITT) felkavarta a kedélyeket (ITT) és ezzel kiverte a biztosítékot!

Emiatt Pásztor Béla polgármester, valamint Veresegyház jegyzője is nyilatkozott oldalunknak, csakúgy mint,  Szalontai Balázs (ITT), akinek köszönhető volt az ominózus  előterjesztés  (ITT). Röviddel ezután, Szalontai Balázs Jobbikos képviselő felháborodott az eddigieken és a fentiek közlését kérte!


Frissítve: 2012.01.27. 21'55

Időközben szerkesztőségünknek megerősítették, hogy a hivatkozott "szégyenlap" rendeletet Szalontai Boldizsár előterjesztését  változatlan formában- a képviselő testület egyhangúlag, vagyis 100% -ban szavazta meg.További híreink
Az adriai szexbotrány után rehabilitálták Borkai Zsoltot
Borkai Zsoltot választották meg a Győri Atlétika Club (GYAC) elnökének. „Kis lépés Borkai Zsoltnak, nagy lépés a győrieknek” – kommentálta a hírt a szexbotrányba belebuko...
2023-06-02 13:53:23, Hírek, Fókuszban Bővebben
„Mintakalauz” pótdíjazta meg a vonaton utazó álláskereső hölgyet
Az érintettek közül sokan nem tudják, hogy a főváros anyagi támogatásával kiadott Havibérlet álláskeresőknek elnevezésű okmány nem érvényes Budapest területén a MÁV Zrt é...
2023-06-02 13:53:20, Hírek, Fókuszban Bővebben
Kegyelmet kapott Budaházy Novák Katalintól – a Mi Hazánk majálisán ünnepelte
A köztársasági elnök szerint a pápalátogatás különleges alkalom, ezért adott kegyelmet a Hunnia-per elítéltjeinek.
2023-05-02 17:57:46, Hírek, Fókuszban Bővebben

Hozzászólások

Holi Dávid
Néhány kérdés Szalontai Boldizsárhoz: 1./ tudja-e milyen érzés, hogy sárga csekkek tömege gyűlik a fiókjában, mert nem tudja feladni? 2./ tudja-e milyen érzés, hogy egy fillér sincs a pénztárcájában, számláján, zsebében, stb.? 3./ át tudja-e érezni, hogy milyen érzés, hogy mindemellett, még meg is szégyenül egy olyan lista tagjaként, akik képtelenek voltak bizonyos adókat befizetni? 4./ volt-e már reménytelenül elkeseredve a fentiek miatt? 5./ volt-e valaha is tehetetlen a pénztelensége megszüntetése kapcsán? 6./ voltak-e valaha anyagi problémái? 7./ volt-e már éhes, úgy hogy nem tudott ennivalót venni? 8./ fázott-e már valaha, mert nem tudott meleget csinálni? 9./ volt-e már kiszolgáltatva mások kényére, kedvére, vagy csupán jóindulatára számítva? 10./ mikor tudott utoljára nyugodtan a tükörbe nézni? Tudja képviselő úr, manapság az emberek döntő többsége legalább az első 9 kérdésre igennel válaszolna...Tud velük azonosulni? Megérti a problémáikat? Nem azért lett képviselő, hogy azoknak az embereknek segítsen, akik Önt megválasztották? (még, ha listán is jutott be)Mit gondol, mi az Ön dolga? Miért kapja a tiszteletdíját, amiből él, amiből ki tudja fgizetni az adóját, a sárga csekkeket, amiből szórakozik, amiből eltartja a családját.... Van ideje ezen gondolkodni, vagy csak a paragrafusokat bújja, hogy azokat felhasználva ártson azoknak az embereknek, akik bíznak magában? Nem gondolja, hogy nem az a cél, hogy az emberek még többet mutogassanak egymásra, hanem az, hogy együtt éljünk, együtt keressünk megoldásokat a többség számára? Képviselő úr, ezek csak kérdések, melyek felmerültek bennem, és higgye el másokban is. Képviselő úr, válaszolna nekem, és a Veresegyházi Hírhatár olvasóinak? Előre is köszönöm bizalmát: Holi Dávid
2012-02-03 17:40:51

Hozzászólás beküldéséhez kérjük lépjen be vagy regisztráljon!
Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Évtizedek óta súlyos probléma a budapesti (és nem csak a fővárosi) tömegközlekedést akadályozó járművek vezet...
Bővebben >>