. Ma Zoltán napja van.
Villámgyors feladás és kézbesítés - válaszd a repülős csomagszállítást!
2021-01-19 18:10:29
Villámgyors feladás és kézbesítés - válaszd a repülős csomagszállítást!

Villámgyors feladás és kézbesítés - válaszd a repülős csomagszállítást!

Csomagküldés repülővel a TNT jóvoltából

 

Roppant sürgős küldeményről van szó? Ez esetben a TNT futárszolgálat lesz számodra a tökéletes választás, ugyanis náluk repülős csomagszállítás is elérhető. A TNT-nek az sem jelent gondot, ha a csomag úti célja Európán kívülre esik. Futárai a világ szinte minden pontjára szállítanak csomagokat, ráadásul nem akármilyen szállítási idővel! 

 

Ha a TNT Express Export szolgáltatást választod, küldeményedet akár egy munkanapon belül kézhez kaphatja a címzett. Az is említést érdemel, hogy a TNT értékbiztosítási szolgáltatással akár 1 millió forint értékben is biztosíthatod a küldeményedet.

 

Nem szeretnéd egész nap azt lesni, hogy mikor jön a futár? Ez esetben hasznosnak fogod tartani az 1H szolgáltatást. Ennek igénylésével megadnak egy egy órás időintervallumot, amiben érkezhet a futár. De arra is van lehetőséged, hogy Te magad add meg a csomag felvételének az időpontját. Ez esetben akár már a megrendelés leadásának a napján érkezhet a futár, természetesen településtől függően. Ehhez azonban fontos, hogy 14:00 óráig elküldd a megbízást, és rendezd is a díjat. 

 

Néhány egyszerű csomagolási technika

 

A sürgős külföldi küldemények feladását általában nem lehet olcsón megúszni, viszont néhány egyszerű csomagolási technikával garantáltan elkerülhetsz egy kis plusz költséget. Ez a költség a nem halmozható csomagok után felszámolandó felár. A halmozhatóság annyit jelent, hogy egy csomagra más csomagokat is lehet pakolni. Íme néhány tipp, amelyekkel biztosan halmozható marad a küldeményed!

 

Ha a csomagod tartalmaz éles részeket, párnázd ki azokat, és ügyelj rá, hogy ne legyenek kilógó részek! Ha doboz nélküli, nagy méretű küldeményed van, rögzítsd azt egy palettához! Ha nehéz csöveket adnál fel, erősítsd azokat is egy palettához! A könnyebbeket egyszerűen beleteheted egy háromszögletű szállítócsőbe. Fontos, hogy a paletták esetében se feledkezz meg a halmozhatóságról! 

 

Ha betartod ezt a néhány egyszerű szabályt, garantáltan elkerülöd a felárat! 

 

Csomagfeladás néhány kattintással

 

Ha a legkedvezőbb ajánlatot szeretnéd megtalálni, keresd fel a Csomagnet.hu-t! Egyszerűen, néhány kattintással megrendelheted a TNT és más futárcégek szolgáltatásait, versenyképes áron. Az alacsonyabb árakat a nagy mennyiségben közvetített megrendeléseknek köszönhetően biztosíthatja a cég. Az oldalon online díjkalkulációt is végezhetsz, így biztosra mehetsz abban, hogy a legolcsóbb ajánlat mellett döntesz.

 

Add meg a csomagadatokat, rendeld meg a futárt, és indítsd útnak küldeményedet akár már a mai napon!

További híreink
2971 fővel nőtt a fertőzöttek száma, elhunyt 108 beteg
2971 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 322 514 főre nőtt beazonosított fertőzöttek száma hazánkban. A járvány kezdete óta elvégze...
2021-02-21 21:24:05, Hírek, Fókuszban Bővebben
Fekete-Győr András a Momentum miniszterelnök-jelöltje
A Momentum is bejelentette miniszterelnök-jelöltjét, így négyre nőtt a lehetséges ellenzéki jelöltek száma. A bejelentést felvezető videó már ízig-vérig kampányvideó volt...
2021-02-21 21:24:00, Hírek, Fókuszban Bővebben
Az önállóság ereje a Montessori pedagógiában
Jeff Bezos, Gabriel Garcia Márquez, Larry Page és Sergey Brin, Helen Hunt. Tudod, hogy mi a közös ezekben a híres és tehetséges emberekben? Őket gyermekként mindannyian a...
2021-02-11 20:47:52, Hírek, Fókuszban Bővebben

Hozzászólások

Még nem érkezett be hozzászászólás! Legyen ön az első!

Hozzászólás beküldéséhez kérjük lépjen be vagy regisztráljon!
Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Kósa Lajosnak kamionnal kellett volna elhoznia a csengeri asszony „örökségét”, amelyben egy fegyverarzenál is ...
Bővebben >>