VERESEGYHÁZI HÍRHATÁR - Orbán Viktor pálinkagőzben

2024.04.16.
Ma Csongor napja van.
Holnap Rudolf napja lesz.

2013. 01. 24. 15:01

Orbán Viktor pálinkagőzben
„Ejnye no! Ti nagy bajuszú fütyülős pálinkaivó magyar kurucz Atyámfiaim, meg oszték Urambátyáim! Hová lészen lett régi jó magyar humorotok!? Akinek ez nem tetszik, az olvassa a Hócipőt...én inkább ezt nézegetem...no meg iszogatnám...kóstoja meg más is...mi az üvegben rejlik az italok íze java...a címkén meg országunk színe java...oszt egészségre...no meg kedves megegészségesedésünkre kurucz hazámfiai..”

„Egy kupica reggelire - abból bajod nem lehet,
A magyarnak csak ez adhat ihletet…”

(Magna Cum Laude: Pálinka Dal)

Ehhez hasonló megnyilvánulásokat és heves, fergeteges szócsatát generált a saját arcképeivel ellátott pálinkás, és boros üvegek fotóinak közzététele Orbán Viktor Facebook oldalán.

A hat palack az irsai szőlőtől a vilmoskörtéig mutatja be képletesen a miniszterelnök életét: minden üveg más-más címkével van ellátva, és más-más ízben bódítja majd a választókat.

Amennyiben, hasonló megfontolás vezette a kitalálóját és végrehajtóját, mint a cigarettás dobozok esetében, miszerint az elrettentő fotók a dobozon majd elgondolkodtatják a dohányost, hogy szívja a mérget, jelentem, ez nem jött össze! Ugyancsak szeret pálinkázni a magyar, és ettől semmi sem riaszthatja őt el.

A részeges embereket a józan életűek ugyan nem bírják, de a kép jól megrögződik majd a gyengébb fejekben, és a szavazásnál jól jön majd.

Rendkívül ízléses.. különösen jó keresztényhez méltóan pápával pálinkát árulni. Személyi kultusztól elborultaktól kérdezem, Orbán Viktort ne terjesszük fel 2013 Superbrands-re?

Híres emberekről általában csak haláluk után szokás utcát, bort stb. elnevezni... Többek közt ezért sem lett Stephen Colbert híd.

Szóval, mint kiderül ajándékba kapta. Ebben az országban ilyen jellegű ajándékot már osztogattak, csak azon egy bajuszos, és egy mogorva embernek kellett lennie. Ja, és kb. 60 évvel ezelőtt. Mellesleg ha én ilyet kapnék, senkinek nem merném megmutatni, mert égő! Annak is leégés, aki adta és annak is, aki ide kitette.

Forrás: Facebook, You Tube

Fotó: Facebook