VERESEGYHÁZI HÍRHATÁR - Villámgyors feladás és kézbesítés - válaszd a repülős csomagszállítást!

2021.03.08.
Ma Zoltán napja van.
Holnap Franciska napja lesz.

2021. 01. 19. 18:10

Villámgyors feladás és kézbesítés - válaszd a repülős csomagszállítást!
Sürgős külföldi csomagot tervezel küldeni? Válaszd a legegyszerűbb megoldást! A Csomagnet.hu-n otthonod kényelméből adhatod fel küldeményedet, mindössze néhány perc alatt. Ráadásul nemcsak az időddel és az energiáddal, de a kedvezményes áraknak köszönhetően a pénzeddel is spórolhatsz!

Csomagküldés repülővel a TNT jóvoltából

Roppant sürgős küldeményről van szó? Ez esetben a TNT futárszolgálat lesz számodra a tökéletes választás, ugyanis náluk repülős csomagszállítás is elérhető. A TNT-nek az sem jelent gondot, ha a csomag úti célja Európán kívülre esik. Futárai a világ szinte minden pontjára szállítanak csomagokat, ráadásul nem akármilyen szállítási idővel!

Ha a TNT Express Export szolgáltatást választod, küldeményedet akár egy munkanapon belül kézhez kaphatja a címzett. Az is említést érdemel, hogy a TNT értékbiztosítási szolgáltatással akár 1 millió forint értékben is biztosíthatod a küldeményedet.

Nem szeretnéd egész nap azt lesni, hogy mikor jön a futár? Ez esetben hasznosnak fogod tartani az 1H szolgáltatást. Ennek igénylésével megadnak egy egy órás időintervallumot, amiben érkezhet a futár. De arra is van lehetőséged, hogy Te magad add meg a csomag felvételének az időpontját. Ez esetben akár már a megrendelés leadásának a napján érkezhet a futár, természetesen településtől függően. Ehhez azonban fontos, hogy 14:00 óráig elküldd a megbízást, és rendezd is a díjat.

Néhány egyszerű csomagolási technika

A sürgős külföldi küldemények feladását általában nem lehet olcsón megúszni, viszont néhány egyszerű csomagolási technikával garantáltan elkerülhetsz egy kis plusz költséget. Ez a költség a nem halmozható csomagok után felszámolandó felár. A halmozhatóság annyit jelent, hogy egy csomagra más csomagokat is lehet pakolni. Íme néhány tipp, amelyekkel biztosan halmozható marad a küldeményed!

Ha a csomagod tartalmaz éles részeket, párnázd ki azokat, és ügyelj rá, hogy ne legyenek kilógó részek! Ha doboz nélküli, nagy méretű küldeményed van, rögzítsd azt egy palettához! Ha nehéz csöveket adnál fel, erősítsd azokat is egy palettához! A könnyebbeket egyszerűen beleteheted egy háromszögletű szállítócsőbe. Fontos, hogy a paletták esetében se feledkezz meg a halmozhatóságról!

Ha betartod ezt a néhány egyszerű szabályt, garantáltan elkerülöd a felárat!

Csomagfeladás néhány kattintással

Ha a legkedvezőbb ajánlatot szeretnéd megtalálni, keresd fel a Csomagnet.hu-t! Egyszerűen, néhány kattintással megrendelheted a TNT és más futárcégek szolgáltatásait, versenyképes áron. Az alacsonyabb árakat a nagy mennyiségben közvetített megrendeléseknek köszönhetően biztosíthatja a cég. Az oldalon online díjkalkulációt is végezhetsz, így biztosra mehetsz abban, hogy a legolcsóbb ajánlat mellett döntesz.

Add meg a csomagadatokat, rendeld meg a futárt, és indítsd útnak küldeményedet akár már a mai napon!